facebook
Slide background
Slide background

o nas

Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu. Dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania.

Konsultacje

Każdy pacjent zanim dojdzie do wykonywania właściwych zabiegów upiększających lub korygujących przeprowadzany jest przez kilka etapów. Przede wszystkim lekarz prowadzący przeprowadza szczegółową konsultację z pacjentem w celu jak najlepszego zrozumienia oczekiwań pacjenta. Drugi krok, to zbadanie stanu skóry pacjenta i jej ocena. W końcowym etapie lekarz opracowuje krótko lub długoterminowy plan leczenia lub zabiegu, indywidualny dla każdego pacjenta.

Dermoestetic

Dermoestetic to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na najwyższym, światowym poziomie. Dyplomowany personel umiejętnie i indywidualnie dobiera zabiegi dla każdego pacjenta oraz otacza ich doskonałą opieką, dzięki czemu stali klienci darzą nasz gabinet nieograniczonym zaufaniem.
botox poznań Nieustannie staramy się rozwijać i wzbogacać nasze umiejętności o najnowsze doniesienia naukowe z zakresu medycyny estetycznej, uczestnicząc w konferencjach i kongresach na całym świecie. Ciągłe pogłębianie wiedzy oraz podnoszenie kwalifikacji pozwala nam na leczenie i usuwanie różnorodnych defektów, poprawić mankamenty sylwetki oraz walczyć z upływającym czasem.

Nasza misja skupia się na zaspokajaniu pragnień i potrzeb pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ich oczekiwaniom. Medycyna estetyczna działa tam, gdzie nie istnieje potrzeba chirurgicznej interwencji. Zabiegi są bezpieczne i nieinwazyjne, stosowane zgodnie z opracowanym przez lekarza planem, mogą stanowić doskonałą alternatywę dla drogich i bolesnych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.

realizacja: biscand.pl